Klima Servisi

Klima Servisi adresinize hızlı ve garantili servis yönlendirmesi gerçekleştirmektedir. Cihazın onarımını kısa süre içerisinde tamamlamak için adresinize ulaşmakta olan Klima Servisi gezici ekipleri hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sunmaktadır. İstanbul'da oluşturduğumuz bölge bayilikleri aracılığıyla hizmet sunmakta olan Klima Servisi +1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktadır.

İstanbul Klima Servisi

Klimalar da pek çok elektronik alette olduğu gibi zaman zaman farklı arızalar verebilir. Yanlış kullanım, uzun süreli kullanım veya bakımlarının tam yapılmamış olması nedeniyle de klimalarda bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Klimalarda oluşan arızalar hangi boyutta olursa olsun kendi başına tamir edilmeye kalkışılmamalıdır. Tamir esnasında yapılacak ufak bir hata sistemin daha büyük bir arıza oluşturmasına veya filtrelerde tutulan partiküllerin yeniden havaya yayılmasından dolayısıyla sağlık sorunlarının oluşmasına neden olabilir. Klimanın arıza vermesi halinde yapılabilecek tek hareket klimanın elektrik ile olan bağıntısının kesilmesidir. Klima kumandası ile kapatıldıktan sonra sigortası da kapatılarak Klima Servisi için Erta teknik servisinden destek alabilirsiniz

Klimalarda oluşmuş herhangi bir sorun için firmamızın sunmuş olduğu klima tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arızanın asıl kaynağının tespitinden sonra servis ekiplerimiz tarafından bilgilendirilerek çözüm yollarının tamamını öğrenebilirsiniz.

Klima Servisi Önemi

İnsanoğlunun yaşamını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için en temel ihtiyacı yaşadığı ortamlarda temiz hava bulunmasına bağlıdır. Özellikle bir alanda bulunan birey ve eşya sayısı arttıkça ortamda hava dolaşımı da kısıtlanmaktadır. Klimalar sağlamış olduğu ortam sıcaklığını istenilen düzeyde ayarlamasının dışında ortamdaki toz ve tanecikleri de bünyesine alan kuru ve sulu sistemler bulundurması bakımından da kullanımı gittikçe artış göstermektedir.

Klimalar, pek çok ekipmanın beraber çalıştığı karmaşık bir sistemdir. Bu sistem elemanlarının herhangi birinde oluşabilecek bir arıza klima sisteminin düzgün çalışmasını engellemektedir. Kimi zaman iç ünitede oluşabilen arızalar, kimi zamanda dış üniteden kaynaklanabilmektedir. Dolayısıyla arıza veren klimaların doğru şekilde tamir edilebilmesi için arızanın ana kaynağının doğru tespit büyük önem arz etmektedir.

Asıl amacımız sağlığınızı korumak olup bu konuda bütün hassasiyetimiz ile çalışmaktayız. Bunun için de firmamızın sunmuş olduğu profesyonel Klima Servisi hizmetimiz ile sorunlarınızı çözümlerine kavuşturuyoruz.

Hızlı Klima Servisi Hizmetimiz

Firmamızın sunmuş olduğu Klima Servisi hizmetimiz ile klimanız ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlar hakkında bilgi almak veya sorunlarınızı çözüme kavuşturmak amacıyla bizleri arayabilirsiniz. Yüksek kalite ve uygun fiyatlı sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde çözüme kavuşmak sadece bir telefon uzağınızda.

Arızalı ürünün onarımının kısa süre içerisinde talep etmekte olan Klima Servisi haftanın yedi günü kesintisiz servis desteği sunmaktadır. Ürün ve arıza ile ilgili onarım problemlerinizi gidermek için 444 27 48 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Klima Servisi Onarım Merkezi

Klima Servisi, adresinize aynı gün içerisinde servis imkanı sağlamaktadır. Cihazın kısa süre içerisinde onarımının tamamlanması için Klima Servisi ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Haftanın yedi günü kesintisiz servis desteği sağlamakta olan Klima Servisi onarım sonrası +1 yıl garanti imkanı ve ücretsiz bakım avantajı sağlamaktadır.

İstanbul'un tüm ilçelerinde bulunan servis noktalarımız aracılığıyla kesintisiz servis desteği sunmaktayız. Klima Servisi ile iletişime geçmek için 444 27 48 numaralı çağrı destek hattını üzerinden servis kaydı oluşturabilirisiniz.

Klima Servisi Çağrı Merkezi

Klima Servisi Çağrı Merkezi Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir. Klima Servisi Çağrı Merkezi

İstanbul Klima Servisi uzun yıllardan bu yana İstanbul'da hizmetlerini sürdüren bir özel servis kurumudur.Alanında uzman Profesyonel ekipten oluşan ve her geçen gün inovasyonlarla değişen gelişen servisimiz bugün siz değerli müşterilerimiz sayesinde başarı çıtasını yükseltmekte ve İstanbul'da Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçelerine 7/24 teknik destek sunarak günlük servis kapasitesini arttımaktadır.Profesyonel bir çağrı merkezi ile İstanbul halkının hizmetinde olan İstanbul Klima Servisi bugün cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızaları spesifik çözümlerle giderebilmekte ve sizi en uygun şekilde çözüme ulaştırmaktadır.Misyonları ve vizyonları doğrultusunda gelişen ve Müşteri Memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız bugün cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızaları en iyi şekilde giderebilmekte ve uygun fiyat garantisi ile kaliteyi tek çatı altında buluşturmaktadır. Beyaz Eşya Klima & Kombi Televizyon teknik servis hizmeti veren firmamız aynı anda tüm markaların tüm ürünlerinde 1 Yıl Garanti avantajı ile siz değerli müşterilerimize 7/24 açık olan "444 27 48" ' nolu çağrı merkezi üzerinden hizmet vermekte ve teknik sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.Eğer sizinde cihazınızın arıza , montaj veya bakım gibi benzeri nedenler ile teknik desteğe ihtiyacı varsa İstanbul Klima Servisini arayarak çağrı merkezimiz üzerinden cihazınız hakkında bilgi edinebilir dilerseniz servis kaydı oluşturarak 1 Yıl Garanti , Uygun Fiyat Seçeneği ve 7/24 Teknik Destek gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.İstanbul Klima Servisi olarak telefonlarınızı bekliyor olacağız.

İstanbul için yerel telefon numarası olan 444 27 48 numaralı hattımızdan İstanbul Klima Servisi Servisleri ile iletişime geçebilir ilçeniz için aynı gün uzman ekipler eşliğinde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.Bizler gelişen servis tecrübelerimiz ve orijinal parça garantimiz ile her daim siz değerli müşterilerimizin çağrılarını bekliyor olacağız.

 

Klima Servisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri Hizmetleri Dilediğiniz zaman arayabilir her konuda destek alınız. Sizi hatta fazla bekletmeden yanıt verilir. Sorununuzla ilgili yardımcı olunur. Her konuda teknik destek almanız mümkündür.Arızalı ürünlerinizde Destek ve tamir hizmeti sunmaktayız

Teknik Servis Kaydı Oluşturmak İçin

444 27 48

444 27 48

Tıkla Hemen Ara